Uczniowie naszego liceum wzięli udział w uroczystościach upamiętniających bohaterów Powstania Styczniowego, które odbyły się 21 kwietnia pod krzyżem w lesie między Wróblewem a Radzanowem. Wydarzenie zostało zorganizowane już po raz szesnasty przez Sanktuarium Diecezjalne św. Antoniego z Padwy w Ratowie we współpracy z Zespołem Szkół w Radzanowie, Gminą Radzanów, Nadleśnictwem Dwukoły oraz Stowarzyszeniem Ratujmy Ratowo. To ważna lekcja historii i […]
